Ongslot88 Agen Judi Casino dan Slot Online Se Asia Slot Online Deposit Dana GokilOngslot88 Deposit Dana dan Pulsa Situs Slot Online Deposit Dana dan Pulsa Terlengkap Link Alternatif Agen Judi Bola Terpercaya 2023 Ongslot88 Slot Online Deposit Dana dan Pulsa Rtp Slot Gacor Hari Ini Ong Slot88 Terbaru 2023 Cara Bermain Mahjong Ways 2 Terbaru 2023 Situs Slot E Wallet Dana Tergacor 2023 Cara Jitu Main Game Slot Online Game Demo Slot Pragmatic Terbaru Indonesia Situs Slot Online Server Internasional Terbaru Slot Online Situs Judi Slot Casino Online Server Internasional Cara Pasang Togel Online SGP Dunia Slot Online Slot Demo
Ongslot88 Agen Judi Casino dan Slot Online Se Asia Slot Online Deposit Dana GokilOngslot88 Deposit Dana dan Pulsa Situs Slot Online Deposit Dana dan Pulsa Terlengkap Link Alternatif Agen Judi Bola Terpercaya 2023 Ongslot88 Slot Online Deposit Dana dan Pulsa Rtp Slot Gacor Hari Ini Ong Slot88 Terbaru 2023 Cara Bermain Mahjong Ways 2 Terbaru 2023 Situs Slot E Wallet Dana Tergacor 2023 Cara Jitu Main Game Slot Online Game Demo Slot Pragmatic Terbaru Indonesia Situs Slot Online Server Internasional Terbaru Slot Online Situs Judi Slot Casino Online Server Internasional Cara Pasang Togel Online SGP Dunia Slot Online Slot Demo
Microsoft Teams распоред на предавања и распоред по групи
             

Microsoft Teams распоред на предавања и распоред по групи

Почитувани студенти,

Во прилог подолу ви го испраќаме распоредот по групи за правни студии.
1. Внимателно видете во која група сте(1, 2 или 3та) и потоа согласно соодветната група во распоредот на предавањата, кликнете на ликнот во последната колона и кликнете Join.

2. Со тоа сте испратиле request за влез во групата. Предмениот професор ќе го прифати вашиот request за влез во групата и со тоа станувате дел од групата.
1 година 
2 година (ажурирани списоци)
3 година (ажурирани списоци)

Во прилог ви го испраќаме Распоредот на предавања со линкови за влез во тимот за секој предмет за учебната 2020/2021 година на следниов линк: Microsoft Teams Распоред на предавања

Со почит,
Правен факултет “Јустинијан Први” во Скопје